Collection: Pantry
-
Ghia Botanical Aperitif
- Regular price
- $38.00
- Sale price
- $38.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Wooden Spoon Herbs - Magic Magnesium
- Regular price
- $32.00
- Sale price
- $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Wooden Spoon Herbs - Anxiety Ally
- Regular price
- $34.00
- Sale price
- $34.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sea Salt Caramel Chocolate Bar
- Regular price
- $9.00
- Sale price
- $9.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Olea Pia - EVOO de Italia Bimbo 500ml
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tea & Biscuit Chocolate Bar
- Regular price
- $9.00
- Sale price
- $9.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lark Burnt Sugar Shortbread - 6 oz
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Olea Pia - EVOO de Italia Bimbo 250 ml
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Flat White Coffee Chocolate Bar
- Regular price
- $9.00
- Sale price
- $9.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lark Fine Foods - Saint Nicholas Cookie
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Wooden Spoon Herbs - Head Helper
- Regular price
- $32.00
- Sale price
- $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pineapple Collaborate - The Salt Pot
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lark Toasted Almond Savory Biscuit-6oz
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Olea Pia - Rosé Balsamic Vinegar 250ml
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
DONA - Retail Loose Leaf Green Tea
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
LarkSalted Rosemary Shortbread
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lark Fine Foods - Holiday Trio
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
More Is More: Get Loose in the Kitchen: A Cookbook
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out